شرایط و قوانین

مسئولیت

مسئولیت اطلاعات مندرج در محتوای هر آتلیه و همچنین کیفیت خدمات ارائه شده ، بر عهده مدیر آتلیه است و آتلیه ها دات کام برای درترسی عمومی کاربران به آتلیه های عکاسی صرفا به انتشار این اطلاعات میپردازد .

شفافیت اطلاعات 

اطلاعات ارائه شده مثل قیمت ها ، تنوع خدمات ، نحوه ارائه خدمات ، آدرس و تلفن و غیره توسط مدیران آتلیه به این رسانه ارائه میشود . چنانچه هرگونه مغایرت در این اطلاعات وجود داشته باشد به نوعی که موجب فریب یا گمراهی کاربران این رسانه شود ، آتلیه ها دات کام مختار است صفحه ی آتلیه را به حالت تعلیق یا حذف تغییر دهد .

به روز رسانی

مدیران آتلیه موظف هستند در صورت تغییر در خدمات آتلیه مثل قیمت ها ، نشانی و هرگونه اطلاعاتی که مورد نیاز کاربران این رسانه میباشد ، به اطلاع آتلیه ها دات کام رسانده و همواره در تلاش باشند که اطلاعات خود را بروز و شفاف نگه دارند .

نظرات کاربران

آتلیه ها دات کام همواره در تلاش است نظرات مردمی را به اطلاع سایر بازدیدکنندگان این رسانه برساند . لذا در صورت ثبت نظرات انتقادی ، صرفا با درخواست مدیر آتلیه حذف نخواهد شد و ممکن است آتلیه ها دات کام بعد از بررسی و اعتبار سنجی های لازم ، اقدام به حذف نظر انتقادی کند .

بازگشت

 

ورود به حساب کاربری

در صورت فراموشی اطلاعات یا مشکل در ورود با واحد پشتیبانی به شماره 02126412561 تماس بگیرید
هنوز عضو نشده اید ؟ اینجا کلیک کنید